FAQs

 

 

Category: Sipariş ve Ödeme
Maalesef kapıda ödememiz yok, ödemelerimiz Havale/Eft ve kredi kartı iledir.      
Category: Kargo Teslimat

Aslına bakarsanız ücretsiz kargo diye bir şey söz konusu değil, her satıcı gönderdiği ürün için bir kargo bedeli ödemek zorundadır. Kimi satıcı bu ücreti ürün ücretine ilave eder, kimi satıcının o üründen kar oranı yüksektir kargo ücretini görmezden gelir, kimiside soyal platformların uygun anlaşmasından yararlanır. Biz bunların hiç birini yapmıyoruz, ürünlerimizin fiyatları piyasa şartlarına göre makul seviyededir, biz ürünlerin gerçek fiyatları ile satıyor, bize ödediğiniz kargo miktarınıda biz kargo firmasına ödüyoruz. 1 tl lik ürüne 5 tl fiyat verip kargo bedava demiyoruz..

Category: Kargo Teslimat

Ürün teslimat süreleri, ürün gruplarına göre değişiklik göstermektedir, bu süre nikah şekerlerinde 7-15 gün, açacaklarda 5-12 gün, okul gereçlerinde 10-20 gün olarak belirlenmiştir. Genelde bu sürelerden erken teslimat yapılmakta olup sadece sezon yoğunluğunda ve ürünün zorluğuna göre değişiklik gösterir.

 

Category: Kargo Teslimat

Kargo hasar tespit tutanağı, internetten satın almış olduğunuz bir kargonun size hasarlı olarak ulaştığında ürün iadesi için kargo görevlisi ile birlikte düzenlemeniz gereken tutanaktır. Bazı firmalar Durum Tespit Tutanağı olarak belge düzenler. Önemli: Hasar tespit tutanağı kargoyu teslim aldığınız an düzenlenmelidir. Teslim aldığınız kargolarınız için daha sonra kargo hasar tespit tutanağı düzenletemezsiniz. Kargo firması ürünü teslim ettikten sonra sorumluluk almaz. Ambalajı yırtık, yıpranmış, zarar görmüş kargoları ya teslim almayın ya da hasar tespit tutanağı tutturun. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz. Şayet kargo kutusu, kolisi veya peketinde gözle görülür bir darbe, hasar var ise bu tutanağı tutturmak zorundasınız. Aksi halde Lora Sivas hiç bir sorumluluk almayacaktır.

 

 

Close
Kategoriler
  • Kategori yok
Archives
Close Sepetim
Close Son Görüntülenen
Close
Close
Kategoriler
Bekleme Listesine Katılın Ürün stoğa ulaştığında sizi bilgilendireceğiz. Lütfen geçerli e-posta adresinizi aşağıya bırakın.