Sipariş ve Teslimat

Ödeme:

soznisan.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili ilk adım ödeme kontrolünün yapılmasıdır. Havale / EFT veya Kredi Kartı Ödeme sistemi ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle üretim veya teslimat süresi başlar. Saat 14.00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Hafta sonları dahil değildir.

Üretim:

Siparişlerimizin üretim süresi sipariş yoğunluğu, stok durumu ürünün adeti gibi faktörlerden dolayı değişmektedir. Maksimum teslimat süremiz 7-10 gün arasıdır. Bu genelde üretim gerektiren (Nikah Şekeri, Davetiye v.b )ürünlerde geçerlidir. Kargo dahil bu süre 2-3 gün uzayabilmektedir. Hazır ürünler ertesi gün kargo edilmektedir.

Havale ve EFT  İle Ödeme :

3 (üç) iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale / EFT ödemeli siparişleriniz iptal edilecektir.

Kargo (Teslimat):

Tutarı 3000 TL ve üzerinde olan siparişlerin kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Tutarı 3000TL ‘nin altında olan siparişlerde, kargo bedeli sistem tarafından hesaplanarak toplam tutara otomatik olarak eklenir. Ürün ve kargo bedeli toplamını sipariş sonlandırılmadan bir önceki aşamada görebilirsiniz.

Kargo firmalarının yurtiçi teslimat süreleri 1 ila 5 gün arasında değişiklik göstermektedir.(Teslimat adresinin bulunduğunuz şehirde kargo şubesine uzaklığıyla değişkenlik göstermektedir). Siparişinizle ilgili kargo takip bilgisi kargo teslimini takiben en kısa süre içerisinde sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir. Üye girişi yaparak sağ üst kısmında yer alan kullanıcı menüsündeki siparişlerim bölümünden kargo takip bilgisine ulaşabileceğiniz gibi, e-posta veya telefon yolu ile müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek kargo takip bilgisini öğrenebilirsiniz.

Close
Kategoriler
  • Kategori yok
Archives
Close Sepetim
Close Son Görüntülenen
Close
Close
Kategoriler
Bekleme Listesine Katılın Ürün stoğa ulaştığında sizi bilgilendireceğiz. Lütfen geçerli e-posta adresinizi aşağıya bırakın.